Films & Songs

Объявление

Привіт усім. Ми раді бачити вас на нашому форумі. Тут ви можете знайти багато цікавого і корисного. На нашому форумі можна дізнатися про біографічні дані різних акторів, співаків та інших знаменитостей. А також про різні фільми, мультфільми, серіали, музику, кліпи і таке інше. При бажанні можна пограти у цікаві ігри у темі Форумные игры, можете добряче посміятися у темі Юмор. Просимо скидати свої фотографії у темі Фото форумчан. Вдячні що відвідали наш форум! Адміністрація форуму

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Films & Songs » Про футбол » Футбольні клуби


Футбольні клуби

Сообщений 1 страница 23 из 23

1

Пишіть за які фотбольні клуби вболіваєте

0

2

Карпати і Ліверпуль! :love:

0

3

Ми зелено - білі_!! Львів - Карпати_!!!
--------------------------------------------
FORZA MILANO_!!!!

0

4

Карпати і Челсі

0

5

Знайомі все лиця... Здогадайтесь з першого разу за кого вболіваю я  :)

yarekgitler написал(а):

FORZA MILANO_!!!!

:D

Отредактировано Lvivanka (2008-05-09 04:10:06)

+1

6

Lvivanka написал(а):

Знайомі все лиця...

Хіба ми знакомі_?... а шкода_))

0

7

Вона не тебе на увазі мала)))

0

8

yarekgitler написал(а):

Хіба ми знакомі_?... а шкода_))

З Вами я якраз не знайома).  Ви просто єдине виключення з тих, хто тут відписався  :)
Зате у Вас дуже правильні , ой, схожі з моїми вболівальницькі смаки  :)

Отредактировано Lvivanka (2008-05-10 17:43:54)

0

9

Lvivanka написал(а):

Знайомі все лиця...

Це добре чи погано? :D

0

10

Fortunatus, треба було вчора ввечері це питання задати чи сьогодні зранку, я б тобі розказала, що я зокрема про твою рожу лице думаю  :)

0

11

Lvivanka написал(а):

треба було вчора ввечері це питання задати чи сьогодні зранку, я б тобі розказала, що я зокрема про твою рожу лице думаю

Яж не зовсім глупий, щоб вчора таке питатись. :D  Всетаки добре, що ця рожа закреслена. :)

0

12

Як вам теперішній Арсенал_? Ніколи за них не вболівав, але команда ппц яка преспективна_!!!

0

13

http://shakhtar.com/fc/gb/images/icons/icon16.gif

+1

14

Да, Шахтар скоріш за все візьме титул цього року)!!!

0

15

yarekgitler написал(а):

Да, Шахтар скоріш за все візьме титул цього року)!!!

да хотелось бы :glasses:

0

16

Блін, я в шоці....... Наполі 3-1 Мілан........ ппц..... я аут_(((((

0

17

yarekgitler написал(а):

Блін, я в шоці....... Наполі 3-1 Мілан........ ппц..... я аут_(((((

Подумаєш, нашо нам та Ліга Чемпіонів?  :) . І так вже 7 штук тих чашок валяється в клубному музеї  :D , виграєм для різноманітності Кубок УЄФА  ;)

0

18

Lvivanka написал(а):

Подумаєш, нашо нам та Ліга Чемпіонів?  :) . І так вже 7 штук тих чашок валяється в клубному музеї  :D , виграєм для різноманітності Кубок УЄФА  ;)

_)))) цікава думка...... але тоді з трансферами проблемно буде.... візьми того ж Фламіні... йому який прікол в УЕФА бігати_? чи за Гаттузо якісь слухи ходять... а хто його знає.. так УЕФА - а так десь в Анлії і Ліга буде_..

0

19

yarekgitler написал(а):

_)))) цікава думка......

А хіба ще щось залишається?  o.O . Я той, в програш фіалок Торіно якось мало вірю  ;) . Саме хрєнове в цій ситуації, що до позаминулого туру я вже психологічно змирилась з кубком УЄФА, тут виграш у Інтера, фіалки оступились, такий подарунок і після цього так по - свинськи... така гра з Наполі - жах, я тільки 1 тайм бачила, але краще б взагалі не бачила. Просто дали надію, а потім забрали  :( , от що мене вбило. Тепер тиждень в депресії  :unsure:

yarekgitler написал(а):

візьми того ж Фламіні... йому який прікол в УЕФА бігати_? чи за Гаттузо якісь слухи ходять... а хто його знає..

Фламіні підписав уже контракт, правда, я так розумію, що він ще може відкликати свій підпис  o.O , ну але сумніваюсь  ;) . А по Гаттузо так, ходять слухи, Баварія йому ніби зарплату пропонує вдвічі більшу, ніж Мілан. Але ІМХО Гаттуза просто псіханула, весь сезон мертвий, а тут ще й Фламіні намалювався. Ну Дзамбротта точно наш буде. Тут на днях в італійській Газета дело Спорт читала кумедну статтю під назвою "Пів Барси хоче в Мілан", пишуть, що Рональдіньо теж рветься, але там проблеми в сумі компенсації. Ще й Пуйоль почав говорити, що в Мілан хоче.  :)  Джилу на Фрея ще може обміняють. Подивимось

Отредактировано Lvivanka (2008-05-14 19:23:24)

0

20

ВІТАЮ ЗЕНІТ З КУБКОМ_!!!!!!!!

0

21

Фанів Зеніта і Тимоху - з перемогою  :)

0

22

Lvivanka написал(а):

Фанів Зеніта і Тимоху - з перемогою

Приєднуюсь звичайно, але треба було написати в темі  ПРИВІТАННЯ

0

23

перепрошую  o.O

0


Вы здесь » Films & Songs » Про футбол » Футбольні клуби