Films & Songs

Объявление

Привіт усім. Ми раді бачити вас на нашому форумі. Тут ви можете знайти багато цікавого і корисного. На нашому форумі можна дізнатися про біографічні дані різних акторів, співаків та інших знаменитостей. А також про різні фільми, мультфільми, серіали, музику, кліпи і таке інше. При бажанні можна пограти у цікаві ігри у темі Форумные игры, можете добряче посміятися у темі Юмор. Просимо скидати свої фотографії у темі Фото форумчан. Вдячні що відвідали наш форум! Адміністрація форуму

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Films & Songs » Новые фильмы » Iron Man


Iron Man

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Железный человек
http://i017.radikal.ru/0805/a1/681ff112a008.jpg
# Режиссёр: Джон Фавро
# Сценарий: Арт Маркум (сценарий), Мэтт Холлоуэй (сценарий), Марк Фергюс (сценарий), Хоук Остби (сценарий), Стэн Ли (персонажи), Ларри Либер (персонажи), Джек Кирби (персонажи), Дон Хек (персонажи)
Продюсеры: Ави Арад, Кевин Фейдж
Исполнительные продюсеры: Ари Арад, Питер Биллингсли, Луис Д'Эспозито, Джон Фавро, Майкл Э. Хелфант, Стэн Ли
Оператор: Мэттью Либатик
Художник: Джей Майкл Рива
Монтаж: Дэн Лебентал
Костюмы: Ребекка Бентьен, Лора Джин Шэннон
# В ролях: Роберт Дауни-мл. (Тони Старк; Железный человек), Гвинет Пэлтроу (Вирджиния Поттс), Терренс Хауард (Джим Родес), Сэмюэл Л. Джексон (Ник Фьюри), Джефф Бриджес, Лесли Бибб, Кларк Грегг, Ghostface Killah, Стэн Ли, Билл Смитрович, Фаран Тахир, Шон Тауб

История о промышленнике-миллиардере и гениальном изобретателе, которого похитили с целью изготовления оружия массового поражения. Вместо этого, используя свой ум и фантазию, Тони конструирует высокотехнологичный железный костюм и спасается бегством. Обнаружив коварный заговор, чреватый страшными последствиями, он надевает свой костюм и защищает мир как Железный Человек.

0

2

Ще не бачив фільму, але скоро дістану. Тим не менше не покидає відчуття, що це буде набір специфектів, а саме кіно буде для перегляду тільки на один раз.

0

3

Вчора сусідку свою зустріла, вона якраз свою доньку зі школи везла, малій 7 років, в другий клас ходить, так от мала розказувала, що їх класом возили в Кінопалац, якраз на цей фільм. Дитячі враження, як я зрозуміла з її розповіді були такі: "Там троє злих роботів і один добрий. Злі такі величезні, а добрий найменший. Але він їх всіх переміг".  :) . Так що я напевно пошкодую свого часу на перегляд цього фільму. Хіба що десь влітку, коли не буде чого робити, перегляну  :)

0

4

ггг, я так і думав..... сЮпермеН новий _))

0

5

Lvivanka написал(а):

"Там троє злих роботів і один добрий. Злі такі величезні, а добрий найменший. Але він їх всіх переміг"

Дитячими устами говорить істина. Я вже теж щось передумав дивитись цей фільм. :)

0


Вы здесь » Films & Songs » Новые фильмы » Iron Man